Megszületett a végeredmény! Nehéz döntés előtt állt a zsűri, de a beérkezett 494 pályaműből végül kiválasztotta a szerinte legjobbakat. Mindenkinek köszönjük a részvételt és gratulálunk a nyerteseknek!

1. helyezett: Leőwey Klára Elméleti Líceum óvodája, Máramarossziget, nyereményük: Instax fényképezőgép csomag, 40 ezer forint értékben
2. helyezett: Benei Meseerdő óvoda, nyereményük: Digitális képkeret és poszter a díjazott fotóból, 15 ezer forint értékben
3. helyezett: Mi örömünk óvoda, Nagykikinda, nyereményük: Digitális képkeret, 10 ezer forint értékben

A 7 további díjazott egy-egy 20x30 cm-es posztert kap nyertes fényképéből.

A közönségszavazáson összesen 16,009 szavazat érkezett.
Közönség díj: Csíkmadarasi óvoda, 791 szavazattal, nyereményük: ajándékcsomag saját fényképeiből (poszter, falinaptár, puzzle) 10 ezer forint értékben.

A Facebook közönségszavazásán résztvevő szavazók közül szelfibotot nyertek: Fodor Attila, Kanizsay Attila és Varró Katica. A nyertesekkel hamarosan e-mailben is felvesszük a kapcsolatot. Még egyszer gratulálunk!

Eredmény:

1.
Leőwey Klára Elméleti Líceum óvodája, Máramarossziget

Nyereményük: Instax fényképezőgép csomag, 40 ezer forint értékben

2.
Benei Meseerdő óvoda

Nyereményük: Digitális képkeret és poszter a díjazott fotóból, 15 ezer forint értékben.

3.
Mi örömünk óvoda, Nagykikinda

Nyereményük: Digitális képkeret, 10 ezer forint értékben.

Közönségdíj
Csíkmadarasi óvoda

Nyereményük: ajándékcsomag saját fényképeiből (poszter, falinaptár, puzzle) 10 ezer forint értékben.