Megnyitotta a magyar kormány óvodafejlesztési programjához kapcsolódó óvodai projektpedagógiai képzést kárpátaljai magyar óvodapedagógusok számára Grezsa István kormánybiztos pénteken Beregszászon.

A Kárpátaljai Magyar Pedagógusszövetség a Kárpát-medencei óvodafejlesztési program keretén belül 2017. november 17-19, valamint december 1-3 között négy témában, négy előadóval továbbképzéseket szervez óvodapedagógusok részére. Képzések helyszíne a II.

A képzést a Kárpát-medencei Óvodafejlesztési Program keretén belül szervezték. A plenáris előadásokból és workshopokból összeálló három napos program megnyitóján Hajnal Virág, a Nemzetpolitikai Államtitkárság főosztályvezetője elmondta, hogy a képzés egy kapcsolati hálózat kiépítésének része.